Brīdinājums Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Filtri preces

В наличи

Sony VAIO

Lādēšanas ierīces Sony Vaio un maiņstrāvas adapteri

Cenas Sony Vaio klēpjdatoru lādēšanas ierīcēm šo produktu lietotājiem izraisīja spēcīgu pārsteigumu Latvijas tirgū, kamēr neparādījās interneta veikals Ladetaji.lv.

Adapteri Sony Vaio pamatā ir standarta visam Vaio klāstam. Šo lādētāju pamata parametri ir 19,5V un 4,7A.

Zināmā mērā fakts, ka Sony ir izmantojis tikai viena veida barošanas blokus, padara lietas mazliet saprotamākas pašiem klientiem. Bet tas nemaina galveno, ja Jūs pasūtat Sony Vaio Power Supply tieši pie Sony, atcerieties, ka pie ražotāja tas maksās daudz dārgāk, nekā mūsu veikalā.

Tas saistīts ar to, ka mēs esam izplatītāji, un iepērkam lādētājus lielā vairumā.

Ladetaji.lv  cenas Sony Vaio adapteriem ir vienas no konkurētspējīgākām, ņemot vērā produkcijas kvalitāti un piegādes termiņus pārdošanas brīdī. Mēs varam piedāvāt gan oriģinālos Sony Vaio barošanas blokus, gan saderīgās kopijas, kas ļauj klientam izvēlēties, kāds variants ir vispiemērotākais viņa maciņam.

Turpinājumu lasiet lapas beigās. 

Nav produktu šajā kategorijā

Ietaupiet, iepērkoties pie mums

Šķiet, nav skaidra iemesla, kāpēc Sony par saviem adapteriem un Vaio lādēšanas ierīcēm prasa daudz lielāku cenu, nekā citi uzņēmumi, jo produkcijas kvalitāte ir vienlīdzīga. Sony demonstrē lielu skaitu saražoto Sony Vaio klēpjdatoru, tomēr Ladetaji.lv  komandas tehniskie eksperti pastāvīgi atjauno un pilnveido datu bāzes, lai pārliecinātos, ka mūsu rīcībā ir jaunākās lādēšanas ierīces šiem klēpjdatoriem.

Mūsu pastāvīgie klienti ir novērojuši, ka mēs un mūsu sortiments kā nekur citur ir orientēts uz klientiem, un mēs esam visplašākais Sony Vaio rezerves daļu piegādātājs uz jebkuru vietu Latvijā. 

Šobrīd mūsu uzņēmums ir galvenais piegādātājs neatkarīgajām remontdarbnīcām Latvijā, un tas atspoguļo produkcijas kvalitāti un cenas un kvalitātes attiecību, ko mēs piedāvājam saviem klientiem ilglaicīgā perspektīvā. Ja Jūs vēlaties iegūt papildu informāciju par prasībām, kas attiecas uz Sony Vaio klēpjdatoru maiņstrāvas adapteriem, zvaniet vai nāciet pie mums.