Brīdinājums Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Filtri preces

Brends
В наличи
Cena
Izejas spriegums
Maksimālā strāva

Microsoft

Microsoft tīkla adapteri un lādēšanas ierīces klēpjdatoriem Latvijas noliktavā

 

Uzņēmums "DATAMARKET" savā interneta veikalā piedāvā oriģinālos maiņstrāvas adapterus Microsoft klēpjdatoriem - gan jauniem, gan vecākiem modeļiem. 


Lai apmierinātu visas Jūsu prasības pret Microsoft lādēšanas ierīci, uzņēmums "DATAMARKET" piedāvā pilnu Microsoft barošanas bloku sortimentu. 

Visām mūsu lādēšanas ierīcēm Microsoft klāstam tiek nodrošināta pilna ražotāja garantija, un tie visi atbilst augstākajiem energoefektivitātes standartiem tirgū. Lai gan mūsu piedāvātie Microsoft klēpjdatoru lādētāji nav lētākie tirgū, no uzticamības un energoefektivitātes skatu punkta tie pārliecinoši ir labākie cenas un kvalitātes attiecības ziņā Eiropas tirgū.

Raksta turpinājumu lasiet lapas beigās.

65.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 12 Volts
Maksimālā strāva: 2,58 Ampēri
65.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 12 Volts
Maksimālā strāva: 2 Ampēri
65.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 12 Volts
Maksimālā strāva: 3,6 Ampēri
87.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 15 Volts
Maksimālā strāva: 2,58 Ampēri
87.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 15 Volts
Maksimālā strāva: 4 Ampēri

Microsoft lādēšanas ierīces - piegāde jau nākamajā dienā

 

Tad, kad Jūsu Microsoft klēpjdatora barošanas bloks sabojājas, var būt nepieciešams noteikts laiks, lai sameklētu rezerves adapteri klēpjdatoram līdz tam, kamēr Jūsu klēpjdatora baterija pilnībā izlādēsies. "DATAMARKET" ātri piegādās Jums Microsoft barošanas adapteri par ražotāja cenu. Visus pasūtījumus Microsoft klēpjdatoru adapteriem mēs izsūtam tajā pašā dienā, kad mēs saņemam pasūtījumu, un šis produkcijas sortiments garantēti būs pieejams. Ja Jūs dzīvojat Rīgā, un lādētājs ir nepieciešams ļoti ātri, tad mēs to varam piegādāt stundas laikā.


Tā kā Microsoft klēpjdatoru popularitāte tikai pieaug, mēs sagaidām, ka pieprasījums pēc atbilstošām lādēšanas ierīcēm Microsoft klēpjdatoriem tikai pieaugs, tas var notikt gan nejaušu bojājumu gadījumā, gan tāpēc, ka oriģinālais barošanas bloks ir ticis nozagts, un tagad to ir grūti iegādāties citā vietā. 

Klēpjdatoru lādēšanas ierīces nav visvairāk patērētā produkcija pasaulē, tāpēc Jūs to nevarēsiet iegādāties jebkurā veikalā.

 

Sazinieties ar mums, ja rodas jebkādi jautājumi, un ļaujiet mums nomainīt Jūsu Microsoft lādēšanas ierīci pirms Jūs to pazaudēsiet.