Brīdinājums Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Filtri preces

Brends
В наличи
Savienotāja veids un izmērs
Cena
Izejas spriegums
Maksimālā strāva

Liteon

Lādēšanas ierīces Liteon klēpjdatoriem

un maiņstrāvas adapteri - piegādāsim līdz Jūsu durvīm jau nākamajā dienā.

Liteon ir mazpazīstams klēpjdatoru lādēšanas ierīču ražotājs, bet tam ir viens no lielākajiem ražošanas līgumiem uzņēmējdarbībā. 

Lielais pieprasījums pēc Liteon barošanas adapteriem Latvijā ir skaidrojams ar to, ka tos piegādā ar daudziem klēpjdatoriem, kurus pārdod pazīstamos interneta veikalos Rīgā.

Mūsu rīcībā ir pilns barošanas bloku komplekts Liteon klēpjdatoriem. 

Ņemot vērā to, ka lielākā daļa šo klēpjdatoru tiek pārdoti par salīdzinoši mazāku cenu tirgū, klienti nevēlas tērēt naudu jaunam OME un lādēšanas ierīces pakaļdarinājumam, bet dod priekšroku oriģinālajam Liteon adapterim. 

Par laimi patērētājiem, mūsu interneta veikals Ladetaji.lv  var piegādāt Liteon lādēšanas ierīci ar pilnu pārdevēja garantiju, kas garantē darba uzticamību un nepārtrauktību.

Raksta turpinājumu lasiet lapas beigās.

35.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 19 Volts
Maksimālā strāva: 3,42 Ampēri
Savienotāja veids un izmērs: 5.5x2.5mm
65.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 5, 12, 15 Volts
Maksimālā strāva: 2, 3 Ampēri
Savienotāja veids un izmērs: USB Type-C
35.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 19 Volts
Maksimālā strāva: 4,74 Ampēri
Savienotāja veids un izmērs: 5.5x2.5mm
70.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 19V Volts
Maksimālā strāva: 7.1 Ampēri

Liteon lādēšanas ierīces ar ražotāja garantiju

 

Turklāt, visiem mūsu klēpjdatoru adapteriem ir viss oriģinālais un speciālais, kas paredzēts Jūsu iepriekšējā Liteon barošanas adaptera nomaiņai. 

Daudzi no mūsu konkurentiem piegādā universālās lādēšanas ierīces klēpjdatoriem, lai aizvietotu bojātus Liteon maiņstrāvas adapterus, kas ir ne tikai dārgāki, bet tiem ir arī nesaderības tendence, kas negatīvi atsaucas uz klēpjdatora darbību, un tas bieži šī iemesla dēļ salūzt.

Ar šāda veida bojājumiem mūsu klēpjdatoru remontdarbnīcā bieži ierodas Liteon īpašnieki.

Nāciet tieši pie specializētā tirgus līdera Liteon klēpjdatora lādēšanas ierīces nomaiņā, un ļaujiet mums likt Jūsu klēpjdatoram atkal darboties ar oriģinālo uzlādes bloku. Liteon klēpjdatora adaptera nomaiņai vajadzētu būt vienkāršai, vieglai un neradīt problēmas. Ja Jūs to pasūtīsiet mūsu interneta veikalā Ladetaji.lv, tad tieši šāda būs Jūsu iepirkšanās pieredze.