Brīdinājums Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Filtri preces

Brends
В наличи
Savienotāja veids un izmērs
Savietojami modeļi
Cena
Izejas spriegums
Lādētāja modelis
Maksimālā strāva

Fujitsu Siemens

Fujitsu-Siemens lādēšanas ierīces visu modeļu klēpjdatoriem.

Salīdzinot ar citiem klēpjdatoru zīmoliem tirgū, Fujitsu salīdzinoši vēlu pievērsa savu uzmanību klēpjdatoru un to lādēšanas ierīču izgatavošanai.

Bet tagad, ražojot vienus no labākajiem klēpjdatoriem pasaulē, uzņēmums ir apstiprinājis savu kvalitatīvākā ražotāja titulu. Mūsu veikalā Ladetaji.lv  atrodami visi Fujitsu-Siemens lādētāji klēpjdatoriem, kas ražoti pēdējos desmit gados, tostarp, pašiem jaunākajiem.

Raksta turpinājumu lasiet lapas beigās.

35.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 19 Volts
Maksimālā strāva: 3.42 Ampēri
Savienotāja veids un izmērs: 5.5x2.5mm
65.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 20 Volts
Lādētāja modelis: PA112104FS
Maksimālā strāva: 6.3 Ampēri
Savienotāja veids un izmērs: 5.5x2.5mm

Mēs labi orientējamies klēpjdatoru adapteru industrijā, un kā uzņēmums, mēs veltām daudz uzmanības un tiecamies piedāvāt izcilus pakalpojumus šajā nozarē. 

Fujitsu klēpjdatora adapteru iegādāšanās varētu būt apgrūtināta gala lietotājam. Uzņēmums Fujitsu neuztur saikni ar gala lietotājiem, un, tāpēc, Fujitsu-Siemens lādēšanas ierīces vienmēr ir bijušas starp mūsu pārdotākajām precēm. Tas, kurš to zina, nekad nesaistīsies ar apšaubāmiem pārdevējiem.

 

Rezerves lādēšanas ierīce - Jūsu drošības garantija!

Fujitsu adapterim bieži ir 65 vati, un uzņēmums ar nosaukumu Li Shin ražo dažādas lādēšanas ierīces Fujitsu klēpjdatoriem

Neatkarīgi no tā, vai Jūs lietojat Fujitsu Amilo klēpjdatoru vai Fujitsu Esprimo Mobile klēpjdatoru, Ladetaji.lv  nodrošinās Jums piemērotu adapteri Jūsu Fujitsu ierīcei.


Visi mūsu reklamētie produkti atrodas mūsu vietējās noliktavās tādos daudzumos, ka nepieciešamības gadījumā mūsu klienti var saņemt Fujitsu-Siemens klēpjdatoru barošanas bloku jau stundas laikā, ja atrodas Rīgā vai diennakts laikā mēs piegādāsim lādēšanas ierīci uz jebkuru adresi Latvijā. Tāpat, Jūs varat saņemt barošanas bloku mūsu veikalā. Bet, ja atbrauksiet pie mums ar savu klēpjdatoru, tad mēs bez maksas veiksim tā diagnostiku.

Mūsu tīmekļa vietnē Jūs vienkārši atradīsiet pareizo lādēšanas ierīci savam klēpjdatoram. Ja Jums radīsies grūtības ar pareizās lādēšanas ierīces atrašanu savam Fujitsu klēpjdatoram, sazinieties ar mūsu draudzīgo pārdošanas komandu, kura spēs atbildēt uz visiem Jūsu interesējošiem jautājumiem.