Brīdinājums Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Filtri preces

Brends
В наличи
Savienotāja veids un izmērs
Cena
Izejas spriegums
Maksimālā strāva

Delta

Lādēšanas ierīces Delta klēpjdatoriem

Atklāsim mazu noslēpumu. Lādēšanas ierīces Delta klēpjdatoriem ir labākās lādēšanas ierīces klēpjdatoriem pasaules tirgū. Pēc uzticamības tiem nav līdzīgu. Runājot par montāžas kvalitāti, tie ir atzīti par labākajiem. Runājot par cenu, Ladetaji.lv  nodrošina lādētājus par ražotāja cenu. Citiem piegādātājiem cena nevar būt zemāka. Ja cena ir zemāka par mūsu cenu, tad tas noteikti nav oriģinālais adapteris.

Raksta turpinājumu lasiet lapas beigās.

35.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 19 Volts
Maksimālā strāva: 3,42 Ampēri
Savienotāja veids un izmērs: 5.5x2.5mm
35.00  (Ieskaitot nodokļus)
Izejas spriegums: 19 Volts
Maksimālā strāva: 4,74 Ampēri
Savienotāja veids un izmērs: 5.5x2.5mm

Jūsu klēpjdatoru var piegādāt ar Delta zīmola lādēšanas ierīci tad, kad tas ir jauns vai tā var būt oriģināla firmas piegāde no klēpjdatora ražotāja. 

Ja Jūs varat uzticēties tikai oriģināliem zīmoliem, piemēram, Sony, Acer un Toshiba, vienkārši atcerieties, ka ir uzņēmums Delta. Viņi patiešām ražo barošanas blokus šiem uzņēmumiem. 

Atveriet vienu no slaveno zīmolu barošanas blokiem, un Jūs iespējams iekšpusē ieraudzīsiet Delta uzņēmuma detaļas. Jūs nekļūdīsieties ar adapteri Delta klēpjdatoram no Ladetaji.lv.

 

No visiem Delta produktiem, kurus mēs piegādājam, mūsu lādēšanas ierīču sortiments Delta klēpjdatoriem ir vispopulārākais. 

Delta klēpjdatoru sortiments ir vērsts uz mazumtirdzniecības tirgus gala lietotājiem, tāpēc pieprasījums pēc Delta klēpjdatoru adapteriem ir ļoti augsts. 

 

Ladetaji.lv  pircēji ir priecīgi zināt, ka mūsu uzskaitītie produkti garantēti būs pieejami, bet piegāde tiks veikta tajā pašā dienā visā Latvijas teritorijā, ja pasūtījums tiks veikts līdz pusdienas laikam.

Ja Jums ir ļoti nepieciešams, lai Jūsu barošanas bloku piegādātu pēc iespējas ātrāk, Jūs noteikti varat paļauties uz mūsu uzņēmumu.

Tas nodrošinās vislabāko apkalpošanu. 

Jūs saņemsiet nepieciešamo Delta lādēšanas ierīci tieši rokās stundas laikā, ja atrodaties Rīgā, kas jau būs gatavs lietošanai!

 

Ladetaji.lv  piedāvā plašāko oriģinālo Delta klēpjdatoru barošanas bloku sortimentu Latvijā. 

Tā kā visi lādētāji tiek uzglabāti mūsu Latvijas noliktavā, mēs piedāvājam ātrākos un operatīvākos piegādes termiņus savā nozarē. 

Mēs piedāvājam oriģinālās lādēšanas ierīces Delta klēpjdatoriem, ko piegādā kopā ar bezmaksas strāvas vadu, kurš ir piemērots Latvijā izmantotajām rozetēm. Tas garantē to, ka saņemot lādētāju, Jūs varēsiet uzreiz pieslēgt savu klēpjdatoru un sākt darbu.

Atšķirībā no daudziem pārdevējiem, mēs piedāvājam tikai oriģinālos lādētājus Delta klēpjdatoriem. Tas nozīmē to, ka varat būt pārliecināti tajā, ka Jums piegādātais produkts atbilst visiem augstas kvalitātes un drošības standartiem, kas noteikti Latvijā un ES. 

Šo iemeslu dēļ Ladetaji.lv kā Data Market uzņēmuma pārstāvis ir visuzticamākais lādēšanas ierīču piegādātājs klēpjdatoriem Latvijas Republikā. Tāpēc, varat būt pavisam droši, ka ātri un precīzi piegādāsim Jums nepieciešamo adapteri.

 

Tā kā visi mūsu Delta klēpjdatoru barošanas bloki ir oriģināli produkti, tiem standarta komplektācijā attiecas ražotāja garantija. 

Ja Jums rodas jebkādi jautājumi vai jautājumi, kas skar lādētāja iegādi Delta klēpjdatoram, mūsu pārdošanas nodaļas tehniskais speciālists ar lielāko prieku atbildēs uz Jūsu tālruņa zvanu vai e-pasta vēstuli. 

Mēs ar nepacietību gaidām Jūsu jautājumus, un pieradīsim, ka Ladetaji.lv  ir labākais risinājums lietotājiem, kad runa iet par oriģinālu un kvalitatīvu detaļu piegādi klēpjdatoriem par pieejamām cenām.